Vánoční věnec Harmonie 52 cm

Voňavý přírodní korpus ozdobený větvičky jedle, eukalyptu ozdobí váš domov nejen během adventního období.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: 94812
999 Kč
Vánoční věnec Harmonie 52 cm

 Tento vánoční věnec je jedinečným spojením přírodní elegance a vánočního kouzla. Každý detail v tomto věnci září přírodním půvabem a autentičností.

Květy lotosu jsou symbolem čistoty a duchovního probuzení. Přidávají tomuto vánočnímu věnci jemnost a krásu.

Šišky, které zdobí tento věnec, připomínají symboliku věčnosti a naděje. Jsou jako malé dary přírody, které přinášejí do vašeho domova vánoční magii.

V centru tohoto věnce září dřevěná hvězda, která je symbolem světla a vedení. Hvězda nám připomíná, že Vánoce jsou časem radosti a naděje.

 

Tento vánoční věnec je výjimečným spojením přírodní krásy a vánočního ducha. Přineste do svého domova harmonii a klid tohoto výjimečného vánočního věnce.

Objednejte si tento unikátní vánoční věnec ještě dnes a nechte ho zazářit ve vašem domě. Vánoční čas nikdy nebyl tak krásný.

 

Ručně vyrobeno s láskou: Každý věnec je ručně vytvořen s láskou a pečlivou pozorností k detailům. Je to dílo umění, které dodá vašemu domovu neopakovatelný vánoční šmrnc.

 

Jedinečný unikát: Každý věnec je originální a jedinečný. Jemné květy lotosu, šišky a dřevěná hvězda jsou pečlivě vybrány, aby vytvořily tento nádherný vánoční dekor.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: